PREČO EŠTE NIE SOM MILIONÁR?

Aj Vy si kladiete túto otázku?
Viete takmer všetko o tom, ako zbohatnúť.
Prečítali ste už množstvo kníh.
Navštívili niekoľko seminárov.
Už ste namotivovaní. Občas aj premotivovaní a sem- tam aj deprimovaní z toho, že naplnenie Vášho sna je v nedohľadne.

Pozrite sa úprimne na svoju realitu - skutočne robíte všetko to, o čom viete, že by ste mali robiť? Lebo jedna vec je vedieť a druhá vec je AKCIA - zakomponovať to do svojho života. Lebo zaiste to poznáte: Vedieť niečo a nerobiť to, je takmer ako nevedieť.

Ako je to s Vami?

  • Máte písomne poznačené svoje ciele?

  • Máte svoju nástenku snov?

  • Vizualizujete si svoj sen? Zapájate pri tom svoj vnútorný zrak, sluch, hmat .... všetky zmysly?

  • Pracujete aktívne s afirmáciami? Opakujete si ich niekoľkokrát denne, máte ich rozvešané po byte, v aute, na zrkadle v kúpeľni ...?

  • Podnikáte konkrétne kroky, aby ste sa priblížili k svojim snom?

Trápi nás jedna z dvoch vecí: buď je to bolesť z disciplíny, alebo bolesť z komformity.
Musíš si vybrať disciplínu alebo pohodlnosť, pretože disciplína váži gramy a pohodlnosť tony.

Začnite malými krokmi. Jednou vecou. Keď ju zvládnete, tak pridajte ďalšiu. Len začnite. Vesmír odmeňuje činy.

 

Dostanete len to, čo si zaslúžite

Čo bolo skôr? Vajce či sliepka?
Čo bude skôr? Bohatstvo až potom charakter?

Opakovane sa stretávam s názorom, že najskôr človek zbohatne, a až potom (pod vplyvom bohatstva) sa stanete človekom istých kvalít. Priatelia, asi Vás prekvapím. Toto je omyl! Všetko prebieha zvnútra von! Ak chcete zbohatnúť, najskôr musíte istý spôsobom myslieť, vytvoriť si istý postoj k životu, práci, musíte robiť isté veci a peniaze k vám prídu – ani nebudete vedieť ako.

Všimnite si zaujímavú skutočnosť. Bohatí nielenže inak chodia oblečení, inak bývajú a na iných autách sa vozia. Všimnite si ešte jednu vec - vo výraze tváre majú niečo iné: odhodlanie riskovať, dravosť, energiu. Toto, čo majú vpísané v tvári, získali oveľa skôr, než sa k nim peniaze začali sypať.

Všetko sa to začína tam, kde sa nachádzate už dnes. Nakoľko zodpovedne robíte to, čo vám bolo zverené? Aj vy patríte medzi tých, ktorí hovoria: ´načo pracovať viac – veď aj tak mám pocit, že ma neplatia dostatočne´...
Fajn, len ak nepracujete naplno teraz - nerozvíjate svoje schopnosti, neprichádzate na malé odtienky objavov, ktoré Vás už zajtra môžu posunúť ďalej. Najskôr Vám bude zverené v malom. Ak to zvládnete - bude Vám naložené viac. Ako chcete zvládnuť vyšší level, keď flákate súčasný?

A tu sa dostávame k jadru celej veci. Nepriťahujeme len svojimi snami, ale aj tým, nakoľko sme dozreli na danú vec. Vaše priania, sny a túžby budú naplnené, len keď budú v súlade s vašimi vnútorným svetom.

Pracujte na tom, čo je Vám momentálne zverené najlepšie ako viete. Tým sa kvalifikujete na získanie svojho sna.


Aký je Váš názor na túto tému?
Radi privítame Vaše postrehy.