Narodil som sa v roku 1973 v Bratislave. Som synom rodičov, ktorí museli veľmi tvrdo pracovať, aby uživili svoje štyri deti. S láskou nám ukazovali hodnoty života. Môj otec je pre mňa veľkým vzorom, ako ťažký invalid sa dokázal o nás postarať.


Od detstva som sníval o úspechu a o nezávislosti slobodne žiť, tak ako to cítim.
Slobodne žiť, znamená v mojom prípade, že robím to, čo cítim a čomu rozumiem.
Plním si svoje sny a vízie, ktoré sú veľmi veľké a inšpirujúce. Ako dvadsaťjeden ročný som si založil svoju prvú firmu, ktorá v tom období zamestnávala desať zamestnancov. V dvadsiatich piatich rokoch som zamestnával sedemnásť zamestnancov a robil tržby v desiatkach miliónov korún. Jedna z mojich spoločností, ktorá nesie meno podľa môjho vizionára Donalda Trumpa, už cez desať rokov úspešne etabluje slovenské a zahraničné firmy na Slovensku. Ako silný líder som vytváral veľké hodnoty v týchto spoločnostiach, ktoré aj vďaka mojim schopnostiam rýchlo napredovali. Moje firmy pracujú v rôznych oblastiach lízingu, bankovníctva, poisťovníctva, realít, developerstva, potravinárstva, reštauračných služieb a MLM systémov. Za tie roky som sa stal vďaka mojej viere, usilovnosti, schopnosti sa prispôsobiť danému trhu, sile a mojim nekonečným snom, ktoré boli a sú skutočne veľké, nezávislým. Moje aktíva a životné piliere­­ (rodina, zdravie, viera, nezávislosť, pomáhať druhým) sú tak pevné v základoch, že si s radosťou plním svoje sny. Celý môj život je naplnený vzdelávaním. Vždy ma fascinovali úspešní a výnimoční ľudia. Nikdy ma nezaujímalo, koľko majú peňazí, ale akým príbehom museli prejsť, aby sa stali tým, čím sú. Dokážem sa vžiť s mojimi vzormi v biznise, spisovateľmi, vizionármi a naprogramovať svoju myseľ a podvedomie tak, aby som ich mohol v praxi naplno využiť. Som pozitívny človek, ktorý svoje vedomosti s radosťou odovzdáva druhým. Pomáham im plniť si sny. Pre mnoho ľudí a firiem som mentorom. Šťastie a radosť druhých sú mojou obrovskou inšpiráciou.


Nastal čas v mojom živote, aby som sa s Vami podelil o svoje skúsenosti v podnikaní, finančnej gramotnosti, pozitívnom myslení, motivácii, líderstve a mentoringu. Chcem Vám ukázať a skutočne Vás naučiť, ako sa stať bohatým, prosperujúcim, nezávislým a úspešným človekom. Zasvätím Vás do tajomstva úspešných ľudí. Len silní ľudia majú schopnosť odkryť v ľuďoch to najlepšie a rozvinúť to. Zúčastniť sa mojich motivačných stretnutí bude pre Vás znovuzrodením. Som schopný z Vás vytvoriť úspešného človeka, ktorý nebude mať problém usmerňovať svoje myšlienky smerom k úspechu a plneniu si svojich aj tých najnáročnejších snov.


Teším sa na Vás!
Vladimír Kmeťko