Spolupráca s pánom Kmeťkom posunula našu firmu The Vision aj mňa samotného o niekoľko levelov vyššie. Už pri prvom stretnutí z neho sršala pozitívna energia a sebavedomý postoj. Informácie, ktoré sme vďaka pánovi Kmeťkovi získali sme okamžite inplementovali do našej firmy a ja osobne do môjho života. Výsledkom pre mňa samotného bolo, že sa cítim mnohonásobne lepšie, mám oveľa väčšiu vnútornú silu a sebavedomie. Výsledkom pre firmu bolo mnohonásobné zväčšenie tržieb a uskutočňovanie projektov do akých by sme sa bez pána Kmeťka nikdy nepustili. Teším sa na každé stretnutie s týmto ohromným človekom a to nieje bezduché vychvalovanie, ale fakt!
Tomáš Blažo
Konateľ The Vision s.r.o.

 

Informácia o pánovi Kmeťkovi mi bola odporučená od môjho obchodného partnera. Už po samotnom preštudovaní jeho web stránky som vedel, že je to človek úplne iných rozmerov ako rečníci, ktorí sa tu prezentujú. Vladimír Kmeťko je skutočný mentor. Už po pár slovách, ktoré sme spolu prehodili som vedel, že toto bude zmena. Jeho slová sú plné novej motivácie a sily ísť stále hore. Ako on sám hovorí: „Najskôr Vás rozoberiem ako puzzle, a potom poskladám na nového človeka.“ Tak presne toto sa stalo. Úplne mi zmenil pohľad na život a biznis. Srší z neho nekonečná pozitívna energia, úsmev a radosť. Ďakujem za všetky vaše rady, skúsenosti a nikdy nezabudnem na naše prvé stretnutie, ktoré ma ovplyvnilo na celý život.

Tomáš Polačik
konateľ The Vision s.r.o.

 

Vážené dámy a páni,
moja túžba po vedomostiach, možnostiach, po niekom, kto by mi konečne zodpovedal moje otázky na jednom mieste, nasmeroval ma tam kde ja potrebujem, sa konečne začala napĺňať po stretnutí s mentorom, pánom Kmeťkom. Jeho nadšenie a viera v ľudský potenciál, mi pripomenuli, že chodiť skrčený s obavami a snívať svoje sny pokrčené pod vankúšom v tichosti nepomôže nielen mne ale ani ostatným ľudom naokolo. Pod jeho pokrievkou nadšeného uznávača ľudského potenciálu, ktorú stojí zato objaviť sa skrýva skutočná podstata - jadro - človek. Človek s veľkým Č, ktorý chce pomáhať, lebo vie, aké to je vyjsť z tiena na lúčmi zaliatu lúku a vychutnávať si život, ktorý sa zakladá na svojej absolútnej prapodstate ku všetkému- Láske. Láske ku sebe, ku svojej rodine, ku svojej práci. Práci, ako poslaniu.

Ďakujem Vám za tu podporu, pán Vladimir Kmeťko. Ideme nato!

Anton Kuruc,
Majster a vícemajster Slovenska v účesovej tvorbe.
Vitáž Loreal Color Trophy.
Víťaz Schwarzkopf Hairdressing Awards, Press Award.

 

Po mentoringu pána Kmeťka som si uvedomil že jednám ináč a to nielen v biznise ale aj v osobnom živote. Som silnejší, neváham pri rozhodnutiach a s biznisom sa viac hrám. Výsledky sú neporovnateľné, stal sa zo mňa magnet na úspech. Aj po troch mesiacoch od mentoringu nič z toho čo do mňa pán Kmeťko zasadil nezoslablo, skôr to rastie a rozvíja sa. Cítim že táto zmena je okamžitá a trvalá.
Martin BARUS
hypotekárny špecialista KAMAPRO s.r.o.

 

Pekný deň pán Kmeťko,
už dlhšie Vám chcem aj touto písomnou formou poďakovať za Váš postoj pri konzultáciách ktoré so mnou máte.

Veľmi si vážim Váš prvoradý záujem pomôcť mi napredovať v práci aj v súkromnom živote. Robíte to tak, že veci ktoré sa u Vás učím, dokážem okamžite aplikovať v praxi už pri telefonovaní cestou od Vás. Vždy odchádzam od Vás trochu iný ako keď som ku Vám išiel. Neustálym opakovaním základných princípov úspechu ktoré mi Vašou silnou rétorikou vštepujete do hlavy ma jednoducho vždy o čosi zmeníte a nastavíte ma viac pre úspech. Moje okolie, hlavne kolegovia, jednoznačne poznajú, že sa so mnou niečo deje už od našej prvej konzultácie. Spätné väzby ktoré na seba dostávam sú v súlade s tým, čo aj ja cítim - väčšia istota môjho vystupovania a jednania, jednoznačnosť mojich rozhodnutí, a hlavne, že firma Kamapro má silnejšieho lídra.
Ďakujem za Vašu úprimnosť a osobný záujem na mojom raste.
Rady, ktoré mi dávate sú trefné, je z nich poznať že Ste z praxe a máte to zažité.

Želám nám veľa spoločných úspechov.

S úctou
Kamil Bučo
Konateľ spoločnosti KAMAPRO, s.r.o. - hypotekárne centrum

 

Už dlhšiu dobu som uvažoval nad mentoringom. Pán Kmeťko ma pozval na 3 hod. koučing, kde som sa mohol presvedčit, že jeho praca na osobnom rozvoji klienta a zvyšovaní vlastnej výkonnosti mi pomohla aby som si uvedomil svoje slabiny a mohol na nich pracovať. Jeho schopnosti kouča su natoľko silné, že môžu pomôcť každému manažérovi v dosahovaní svojich cieľov.

Dakujem Vam VladoJ

Michal Kováč
riaditeľ Smart Thinking Office

Spoločnosť Smart Thinking Office priniesla na Slovensko osobnosti ako Jack Canfield a Brian Tracey.

 

Ako hodnotím mentoring?
Čo mi dali stretnutia s mentorom p. Kmeťkom?

Som veľmi vďačná, že som mala tú možnosť spolupracovať s p. Kmeťkom. Pre mňa bolo veľmi prínosné sledovať spôsob rozmýšľania a správania sa človeka, ktorý je v praxi naozaj úspešný. Získala som také informácie a pohľady, ktoré by som sotva našla v knihách. Istotne sa inak pozerám na život. P. Kmeťko má neuveriteľnú vnútornú silu a schopnosť motivovať druhých. Ak aj Vy si uvedomujete, že žijeme len raz a chcete svoj život prežiť naplno a zmysluplne, potom odporúčam mentoring s p. Kmeťkom. Môžete len získať!

Ivana Miklovič, GtoG, s.r.o.

 

 

 

Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať za mentoring a za Váš silný, energický a pozitívny vplyv. Rozdiel medzi Vami a inými motivátormi je, že teraz sa nepresviedčam o tom, že som najlepší. Presviedča ma o tom moje okolie a ľudia čo so mnou pracujú. Nabil som sa Vašou charizmou a pozitívnym myslením. Ďakujem Vám za Vaše názory a praktické rady. Cením si aj rozhľad a schopnosť kombinovať ktorú máte. Nielen, že ste ma "nakopli", ale Vy ste ma pripravili na maratónsky beh!

Jaroslav Supala
Configuration Management (SPOC)
Windows Delivery Lead, Windows DTS Team
ITO DCS EAO Slovakia
HP Enterprise Services

 

 

Vladka Kmeťka poznám viac ako 15 rokov a musím povedať, že od prvého stretnutia som vedel – že mám tu česť s jedinečným človekom, skutočnou osobnosťou s ktorou je pre každého človeka šťastím stretnúť ju. Prečo šťastím? V živote človeka sa vyskytnú rôzne situácie – tie skvelé si užívame, pri tých horších hľadáme spriaznenú dušu. Vladko je pre mňa nielen spriaznená duša, ale i energia a slnko – čo pomáha mi prekonať úskalia života a niekedy nie jednoduché. Môžem povedať – že zmenil môj život od základov k pozitívnemu smerovaniu. Zanechal som prácu, ktorá ma ubíjala a robím teraz činnosť, ktorá ma neuveriteľne baví. Vždy som tvrdil, že šťastní sú tí, pre ktorých je práca aj koníčkom a radosťou. Ja som to vďaka Vladkovi dokázal. Všetky jeho doporučenia a rady som postupne pretavil do môjho praktického života a môžem naozaj povedať, že som šťastný... Záverom chcem ešte podotknúť, že momentálne pôsobím ako úspešný školiteľ v Českej republike – a vo svojich prednáškach, či kurzoch nikdy nezabudnem spomenúť bohaté životné skúsenosti človeka, ktorý stojí za mojím úspechom. Ktorý mi ukázal smer, kade a hlavne ako mám ísť. Človeka, ktorého vždy budem považovať za najlepšieho priateľa a môjho učiteľa – Človeka s veľkým „Č“ – Vladka Kmeťka!!!

Zlatko Tvrdoň

 

 

Vladimír Kmeťko – človek s výnimočným charakterom

Už naše prvé osobné stretnutie s Vladimírom Kmeťkom pred 8 rokmi nasvedčovalo tomu, že sme stretli výnimočného človeka. Zakrátko sa z nás stali osobní priatelia, takže poznáme jeho osobnosť veľmi dobre.
Je to človek s úžasne silnou osobnou charizmou, neustále pozitívne mysliaci, s veľkým otvoreným srdcom a vždy pripravený ochotne podať pomocnú ruku. Jeho úprimnú dobrosrdečnosť a ochotu rozdať sa pre druhých ľudí sme pocítili mnohokrát na vlastnej koži.
Rozdáva okolo seba radosť, úsmev, životnú silu, múdrosť a pozitívnu energiu. Jeho osobnostné kvality dosahujú najvyššiu úroveň. Stretnutie s ním dodá každému človeku novú iskru do života a obohatí život o nový rozmer plný kladných emócií. My osobne sme načerpali vďaka nemu mnoho múdrych poznaní a životných skúseností do nášho života.
Ďakujeme za to, že sa nám skrížili naše životné cesty a že máme možnosť poznať tohto úžasného človeka a priateľa.

Marcelka a Roman